Genel BilgiPara Kazanma

Oriflame kayıt, kazanç ve üyelik sistemi

Oriflame kazananlar kulübü programı çerçevesinde oriflame kayıt, oriflame kazanç fırsatları, oriflame üyelik, oriflame katalog, oriflame para ödeme gibi konular bu içeriğin konusunu oluşturmaktadır. Amacınız para kazanmak değilse ya da oriflame ile kazanmak istemiyorsanız lütfen bu makaleyi okumayın.

oriflame kazanç fırsatları

Oriflame kazananlar kulübü programı çerçevesinde kayıt olunan ay dahil olmak üzere ardışık 3 ay boyunca, minimum 100 BP (başarı puanı) sipariş verilmesi halinde satın alınan ürünlerden gelen “satış kazancı” ve Hoş geldiniz setlerinden gelen “ürün kazancı” oriflame kazanç fırsatları toplamı olan 649 TL’yi üyelerine aktarıyor. Oriflame kayıt için;

oriflame üyelik

Yapmanız gereken yenilenen hoşgeldiniz programına katılmak, oriflame kazanç fırsatları ile 3 adımı başarıyla tamamlamak ve 649 TL’ye varan kazançları elde etmek.

oriflame-holgeldiniz-programi

Buraya Tıkla, Oriflame Üyelik Formunu Şimdi Doldur, Kazanmaya Hemen Başla!

Güzellik ürünlerine özel indirimlerle sahip olmak; istediğiniz yerden çalışmak, kendi işinizin patronu olmak, hayallerinizi gerçekleştirecek kadar çok para kazanmak; oriflame kazanç fırsatları ile Türkiye’yi ve dünyayı gezmek ve global güzellik topluluğun parçası olmak için değişimi buradan başlatın! Üye olmak için formu doldurun, size ulaşalım!

oriflame katalog

ORİFLAME KAZANANLAR KULÜBÜ PROGRAMI KOŞULLARI:

 1. Mart ve Nisan aylarında verilmesi gereken BP’li sipariş koşulu nedeni ile Kampanya 01 Mart 2019 – 30 Nisan 2019 tarihleri arasında geçerlidir.
 2. Mart Ayında 125 BP sipariş veren Danışmanlarımız, Nisan ayındaki BP’li siparişleri ile 80 TL değerindeki Sinbo Su Isıtıcı’na 19.99 TL’ye, 200 BP sipariş veren Danışmanlarımız BEDAVA sahip olabilir ve oriflame kazanç fırsatları yakalarlar.
 3. Hakediş siparişlere otomatik eklenmeyecektir, danışmanlarımızın ürünü sepetine eklemesi gerekmektedir.
 4. Her Satış Danışmanı kampanyadan sadece 1 kere (1 adet) yararlanabilir. Dönem içindeki katalog içi ve dışı tüm BP’li siparişleriniz kampanya hesaplamasına dahildir.
  Toplam Satış Kazancı 225 TL’ye varmaktadır ve Ürün Kazancı ile 200 BP Satış Kazancı toplamından oluşur.

oriflame para ödeme

 • Çünkü ‘Oriflame Üyelik‘i size hiçbir şey kaybettirmeden çok şey kazandıracak.
 • Hiçbir ücret ödemeden kayıt yaptırabilir, dilediğiniz zaman yine hiçbir ücret ödemeden kolayca üyeliğinizi iptal edebilirsiniz.
 • Hiçbir sorumluluk altına girmezsiniz.
 • Hiçbir ekstra bedel ödemezsiniz.
 • Oriflame Katalog‘larında bulunan tüm ürünleri indirimli sipariş eder ve katalogtaki fiyatlarından satarsınız.
 • Her ay bir çok pahalı ürüne hiçbir ücret ödemeden sahip olursunuz.
 • Kendinize üye yapabilir, üyelerinizin yaptığı satışlardan kazanç elde edersiniz.
 • Kendi işinizin patronu olursunuz.
 • Kendi paranızı kazanırsınız.
 • Hayal ettiğinizden çok daha fazla kazanırsınız.
 • Tüm bu avantajlara tek kuruş harcamadan ulaşırsınız.
 • Sen de hayallerini gerçekleştirmek istiyorsan Oriflame Dünya’sına Katıl, ufkunu genişlet.
 • Oriflame Üyesi olmak için 18 yaşını tamamlamış ve Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmanız veya yabancıysanız dahi T.C. kimlik numarasına sahip olmanız yeterlidir.
 • Bu şartlara uygunsanız herhangi bir ücret ödemeden ve sorumluluk altına girmeden Oriflame Üye’si olabilirsiniz.
 • Oriflame Üye’si olduğunuzda ürünleri %30’a varan indirimlerle satın alırsınız.
 • Ekibinize aldığınız her üyenin satışından prim kazanırsınız.
 • Sizin ve üyelerinizin performansı ne kadar yüksekse o kadar çok kazanırsınız.
 • Performansınıza göre Oriflame Ödüllerinden faydalanabilirsiniz.(Yurtiçi ve yurtdışı tatilleri, para ödülleri, ürün hediyeleri vb.)

oriflame hakkında kısa bilgi ve oriflame kayıt işlemleri

50 yılı aşkın süredir, dünyanın her yerinden kadınların ve erkeklerin hayallerini gerçekleştirmeleri için güçlendiriyor ve kendi eşsiz tarzlarını yansıtmalarına destek oluyoruz. Tüm dünyadaki güzellik severler için yenilikçi ve trend ürünler geliştiriyor, üretiyor, dağıtıyor ve satıyoruz. Ayrıca, güzellik sektörünün bir parçaları olmaları için eşsiz bir iş fırsatı sunuyoruz.

Oriflame kazanç fırsatları sunuyor.

Her şey 1967’de Stockholm’ün merkezindeki iki odalı küçük bir ofiste başladı. Jonas ve Robert af Jochnick kardeşler ve bir arkadaşları hayallerinin peşinden gitmek için kolları sıvadı. Amaçları farklı ürünler sunan farklı bir şirket kurmaktı. İnsanlara, İsveç doğasından esinlenen yüksek kaliteli güzellik ürünlerinden yararlanma fırsatına odaklandılar. O zamanlar seçtikleri bu yol kesin bir başarı sunmuyordu, söz konusu olan ülke İsveç olduğu için de bu böyleydi. Şimdi bu ortak hayal, 50. yılını devridi ve inanılmaz bir başarıyla yolculuğuna devam ediyor.

Bugün Oriflame, 60’dan fazla ülkede faaliyet gösteriyor. Sayıları 3 milyondan fazla olan Bağımsız Satış Danışmanı aracılığıyla güzellik ve zinde yaşam ürünlerini tüm dünya ile paylaşıyor.

Başlangıçtan bu yana, yaptığımız her şeyde doğanın izi var ve bizim için önemi büyük. Dünyada kozmetik ürünlerinde doğal özleri kullanan ilk şirketlerden biriyiz. Doğal İsveçli kozmetik konsepti, ürettiğimiz her ürünün temeli oldu. Bugün hala, özlerimizin % 100’ü doğal. Bununla beraber, tüm ürün içeriklerimizi en iyi kaliteye sahip ve güvenli olduğundan ve sorumlu kaynaklardan elde edildiğinden emin olmak için Eko-Etik İnceleme sürecinden geçiriyoruz.

50 yılı aşkın tecrübe ile birlikte, 100’ün üzerinde bilim insanı ve teknik uzmandan oluşan dev ekip, ürün formülasyon biliminden cilt araştırmalarına, klinik testlerden süreç geliştirmeye, ambalaj teknolojisinden mikrobiyolojiye, toksikolojiden çevre bilimine birçok bilimsel disiplin üzüerinde çalışır. Araştırma ve Geliştirme merkezimiz sürekli olarak yenilikçi ve son teknoloji ürünler geliştirmek için teknolojik anlamda daha iyi çözümler üretmenin peşindedir.

oriflame evde ek iş imkanı, oriflame ek iş kazancı, oriflame ödeme fırsatı, oriflame kat kat kazan, oriflame üye girişi, oriflame danışman girişi, oriflame satanlar, oriflame kayıt merkezi, oriflame satış merkezi, oriflame satan yerler, oriflame ücretsiz kayıt, oriflame online katalog, oriflame satış danışmanı, online kayıt işlemleri, online üyelik, online alışveriş, oriflame evde ek iş imkanı, oriflame ek iş kazancı, oriflame ödeme fırsatı, oriflame kat kat kazan, oriflame üye girişi, oriflame danışman girişi, oriflame satanlar, oriflame kayıt merkezi, oriflame satış merkezi, oriflame satan yerler, oriflame ücretsiz kayıt, oriflame online katalog, türkiye oriflame kayıt, tr oriflame kayıt, oriflame kayıt işlemleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu